تعمیرات لباسشویی

عمیرات لباسشویی یکی از نیاز های اصلی و روزانه خانواده ها محسوب می شود، زیرا این دستگاه جایگاه خود را در میان خانواده ها به خوبی یافته است و کمتر خانه ای را می بینیم که از این دستگاه استفاده نکند. تعمیرات لباسشویی در این مرکز به کمک تیمی از متخصصان خبره و زبده که مهارت اجرای تعمیرات در همه برند های ایرانی و خارجی را دارند، انجام می شود.

توضیحات خدمت

تعمیرات لباسشویی یکی از نیاز های اصلی و روزانه خانواده ها محسوب می شود، زیرا این دستگاه جایگاه خود را در میان خانواده ها به خوبی یافته است و کمتر خانه ای را می بینیم که از این دستگاه استفاده نکند.

تعمیرات لباسشویی در این مرکز به کمک تیمی از متخصصان خبره و زبده که مهارت اجرای تعمیرات در همه برند های ایرانی و خارجی را دارند، انجام می شود. این مرکز با در اختیار داشتن این تیم فعال و مجرب، موفق شده است بخش اعظمی از تعمیرات لباسشویی کشور را بر عهده بگیرد و در این مسیر موفقیت های بسیاری را ازآن خود کند.

ماشین لباسشویی یکی از پیچیده ترین  لوازم خانگی است که با پیشرفت تکنولوژی هر روز بر پیچیدگی آن اضافه می شود. تعمیرات لباسشویی در دنیای امروزه تبدیل به یک تخصص ویژه و مهارت خاص شده و با توجه به حضور برندهای مختلف در تولید ماشین لباسشویی تعمیر هر برند از ماشین لباسشویی نیازمند مهارت خاص خود است.

همکاران ما در واحد تعمیرات لباسشویی با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه های عیب یابی دقیق، این قابلیت را دارند که در درجه اول پس از یک عیب یابی دقیق، مراحل تعمیرات را با وسواس و حساسیت بسیار بالا آغاز کنند. تعمیرات در این مرکز توسط تیمی از متخصصان و کارشناسان ارشد انجام می شود و از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار است.

تعمیرا تمامی برند های لباسشویی در منزل با ارائه گارانتی معتبر

شماره های تماس : 02162948 | 02154114

مرکز سخت افزار ایران
[کرج]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات ماشین های اداری، تعمیرات لازم خانگی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-54114
بروز رسانی 8 روز پیش