تعمیرات پرینتر سامسونگ در نمایندگی سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ در نمایندگی مجاز این کمپانی نام آشنا انجام می شود . کادر فنی این مرکز ملزم به گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور هستند . حضور در این دوره ها جهت به روز سازی اطلاعات کادر فنی می باشد . این افراد پس از پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت در این نمایندگی برگزیده شده اند .

توضیحات خدمت

تعمیر پرینتر سامسونگ  در نمایندگی مجاز این کمپانی نام آشنا انجام می شود . کادر فنی این مرکز ملزم به گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور هستند . حضور در این دوره ها جهت به روز سازی اطلاعات کادر فنی می باشد . این افراد پس از پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت در این نمایندگی برگزیده شده اند . این شرکت با بهره مندی از تخصص ، مهارت ، تجربه ، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی و مهندسان خود توانسته است تا در زمینه ی فعالیتی خود به سطح مطلوبی از ارائه ی خدمات بپردازد .

لازم به ذکر است ، تعمیرات پرینتر سامسونگ در این مرکز مطابق با اسلوب های جهانی و بر اساس آخرین متد های روز دنیا انجام می شود .

کارشناسان نمایندگی سامسونگ از دو طریق به تعمیر پرینتر سامسونگ مبادرت می ورزند : سرویس در مرکز ، سرویس در محل . کاربران گرامی جهت رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط با همان دستگاه مراجعه نمایند ( به دلیل مجزا بودن کارگاه های تعمیر ) . یکی از اهداف مهم این نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ در محل مشتری می باشد . با توجه به حجم بالای ترافیک و اهمیت دادن افراد به وقت و زمان ، این نیاز ( سرویس در محل ) یک امر بدیهی است که توسط نمایندگی سامسونگ برآورده می شود .

تعمیرات تمامی برندهای پرینتر در مرکز سخت افزار ایران

شماره های تماس : 02162948 | 02154114

مرکز سخت افزار ایران
[کرج]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات ماشین های اداری، تعمیرات لازم خانگی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-54114
بروز رسانی 8 روز پیش