تعمیرات موبایل سونی

تعمیرات موبایل سونی در نمایندگی سونی و به کمک ابزارآلات پیشرفته و متخصصین حرفه ای انجام می گردد. دسترسی به قطعات جانبی و موردنیاز در این مرکز، ضمنِ سرعت‌بخشی به خدمات ارائه شده، زمینه‌ای را فراهم نموده تا کاربر با یک بار حضور در نمایندگی سونی موفق به دریافت تمامی خدمات مورد نیاز خود گردد.

توضیحات خدمت

اگر از کاربران گوشی های تلفن همراه سونی هستید و در حال حاضر به دلیل بروز اختلال در دستگاه‌تان، در جستجوی یک مرکز مجاز تعمیر موبایل سونی در تهران هستید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی سونی و حضور در پارت مرتبط با این دستگاه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در واحد نمایندگی تعمیر موبایل سونی، محدود به اشکالی خاص نیست و تمامی سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این محصول را دربر می‌گیرد.

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سونی، بازیابی و ریکاوری اطلاعات موبایل سونی، تعویض باتری معیوب و از کار افتاده کلیه برندهای موبایل، تعویض گلس و صفحه نمایش موبایل سونی، تعمیرات تاچ انواع موبایل سونی و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است. سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل سونی به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با برترین اساتید این حوزه، برخوردار از بالاترین سطح کیفی است.

تعمیرات تمامی برندهای موبایل در نمایندگی سونی

شماره های تماس : 02162948 | 02154114

مرکز سخت افزار ایران
[کرج]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات ماشین های اداری، تعمیرات لازم خانگی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-54114
بروز رسانی 8 روز پیش