تعمیرات آل این وان ایسر

تعمیرات آل این وان ایسر به دلیل کانفینگ خاص این محصول می بایست با استفاده از تجهیزاتی انجام پذیرد که سازگاری لازم با ساختار و اجزا این دستگاه را دارا هستند. سازگاری تجهیزات تعمیر با دستگاه آل این وان سبب می گردد تا عملیات تعمیر بالاترین بازدهی و نتیجه ممکن را در پی داشته باشد و دستگاه تعمیر شده ضمن بازیابی صحت خویش، به دلیل اِعمال برخی تنظیمات تخصصی، با قدرت و کیفیت بالاتری به کار ادامه دهد.

توضیحات خدمت

تعمیرات آل این وان ایسر با بهره گیری از دو عنصر کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن انجام می شود . کادرفنی و متخصص نمایندگی ایسر پس از پشت سر گذاشتن چندین مرحله آزمون علمی برای فعالیت در این مرکز انتخاب شده اند . لازم به ذکر است ، تکنسین های این مجموعه در طول سال ملزم به شرکت در کلاس های آموزشی معتبر می باشند . از این رو کارکنان این مرکز همواره از دانش به روزی برخوردارند . دوره های تخصصی جهت به روز رسانی دانش پرسنل در این مجموعه برگزار  می گردد. به گونه ای که کارشناسان این مرکز تسلط کامل به متد روز دارند.

تعمیرات آل این وان ایسر در نمایندگی مجاز این کمپانی از دو طریق صورت می گیرد : سرویس در محل و سرویس در مرکز . در شرح خدمت سرویس در محل باید به این مطلب بپردازیم که : یکی از اهداف مهم نمایندگی ایسر تعمیر آل این وان در محل مشتری می باشد . با توجه به حجم بالای ترافیک و اهمیت دادن افراد به وقت و زمان ، این نیاز ( سرویس در محل ) یک امر بدیهی است که توسط نمایندگی ایسر برآورده می شود .

تعمیرات تمامی برندهای ALL IN ONE
شماره های تماس : 02162948 | 02154114

مرکز سخت افزار ایران
[کرج]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات ماشین های اداری، تعمیرات لازم خانگی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-54114
بروز رسانی 8 روز پیش