تعمیرات آل این وان دل

تعمیرات آل این وان دل یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل می‌باشد که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است. در این پارت تیمی از زبده‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر مشغول به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران این محصول می‌باشند.

توضیحات خدمت

تعمیرات آل این وان دل یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل می‌باشد که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است. در این پارت تیمی از زبده‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر مشغول به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران این محصول می‌باشند. مهندسان حاضر در این مجموعه به دلیل تسلط بر جدیدترین متدهای تعمیر و در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات، قادر به عیب‌یابی صحیح این دستگاه و رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد شده در آن گشته‌اند.

سازگاری تجهیزات تعمیر موجود در این مرکز با دستگاه آل‌این‌وان سبب گشته تا عملیات تعمیر بالاترین بازدهی و نتیجه ممکن را در پی داشته باشند. در این حالت دستگاه تعمیر شده ضمن بازیابی صحت خویش، به دلیل اِعمال برخی تنظیمات تخصصی، با قدرت و کیفیت بالاتری به کار ادامه دهد. مدیریت مرکز تعمیرات آل این وان دل کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش در کنار شما خواهد بود.  شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیرات تمامی برندهای آل این وان دل

شعبه مرکزی : ستارخان – بین شادمهر و بهبودی – کوچه نجاری – پلاک ۱۸ – طبقه همکف
شعبه سعادت آباد : بلوار سعادت آباد – خیابان 33 – پلاک 4 – طبقه اول (ساختمان اداری تجاری سعادت آباد – نمای چوبی)
شعبه میرداماد : بلوار میرداماد – میدان مادر – خیابان شاه نظری – کوچه دوم – پلاک ۳۵ – واحد ۲
شعبه پیروزی : خیابان پیروزی – رو به روی بیمارستان فجر – خیابان شاه آبادی – مقابل کوچه یاسین – پلاک ۳۵۵
شعبه رسالت: میدان رسالت – ضلع شمال شرقی میدان – کوی آژنگ – نبش کوچه سلامت ۲ – پلاک ۲ – واحد ۲
شعبه کرج: کرج – شاهین ویلا – خیابان نهم غربی – نبش کوچه قنات – ساختمان زاگرس – طبقه دوم

مرکز سخت افزار ایران
[کرج]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات موبایل، تعمیرات ماشین های اداری، تعمیرات لازم خانگی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-54114
بروز رسانی 8 روز پیش